Luxusní koupelny

Nechcete dělat kompromisy a toužíte po koupelně z těch nejkvalitnějších materiálů, s nejnovějšími technologiemi a od nejlepších světových výrobců?


Proč zvolit luxusní koupelnu

  • Jedinečný, moderní a nadčasový design, který jen tak někde nenajdete
  • Použití jen těch nejkvalitnějších materiálů zaručuje skvělou užitnou hodnotu
  • Špičková výroba, zpracování a životnost = TOP výrobky na světě

Obklady a dlažby keramičky PORCELANOSA

Největší španělský výrobce luxusních obkladů a dlažeb byl deníkem Financial Times a domem Pricewaters prohlášen za jednu ze světově nejznámějších značek.

Touha vynikat, spojená s neustálými inovacemi a investicemi do vývoje, činí Porcelanosu špičkou ve svém oboru, která tak udává trendy pro celé odvětví.

Porcelanosa je nositelem prestižního ocenění uděleného Britskou královskou rodinou pro kvalitu svých výrobků a poskytovaných služeb.

Vnitřní testy, které se pohybují daleko za normami požadovaných parametrů, zaručují vysokou úroveň a kvalitu výrobků.

Do showroomu


Designová sanitární keramika CATALANO

Ceramica Catalano je jednou z největších italských firem zabývajících se výrobou designové sanitární keramiky.

Za design a vysokou kvalitu technického zpracování získala firma celou řadu mezinárodních ocenění:

  • Německou cenu Design Plus (1999-2006)
  • Německou cenu Innovation preis (2001-2005)
  • Americkou cenu SIDIM (2003)
  • Mezinárodní ocenění IF International Forum Design Awards (2003-2008)

Catalano vyrábí vybavení koupelen z nejkvalitnějšího porcelánu a šamotu z pečlivě vybíraného materiálu. Catalano dbá na moderní design a používá vybavení poslední generace. Mimo automatických strojů využívá i úprav lidskou rukou.

Kvalita výrobků je zaručena nejen pokročilými technologickými procesy, ale také dlouhou sérií strukturálních a funkčních testů. Pečlivé kontroly ověřují odolnost glazury vůči kyselinám, zásadám, čistícím prostředkům, skvrnám, vlhkosti a otěru.

Do showroomu


Vodovodní baterie a sprchové systémy GESSI

Italská společnost Gessi díky pokrokovému duchu a originální myšlence přetvořila obyčejnou věc, jako je vodovodní kohoutek, na zcela nový objekt s propracovanými tvary a funkcemi.

Tento neochvějný zastánce nepřetržitého výzkumu a vývoje jde za hranice pouhé funkčnosti výrobku.

Výrobky Gessi kombinují nejmodernější design, inovační technologii a nejlepší výrobní techniky, mající za výsledek luxusní a vysoce žádané italské zařízení kuchyní a koupelen.

GESSI PRIVATE WELLNESS: Odplavte stres s novým hydromasážním systémem a uklidňujícím proudem teplé vody ze speciálních trysek. Fixní nebo měnící se světelná chromoterapie zvyšuje pocit rajské pohody.

GESSI PRIVATE WELNESS COLLECTION zahrnuje multifunkční sprchový systém. Řada obsahuje hlavovou sprchu různých rozměrů (80x80cm, 50x50cm, 35x35cm). Sprchové možnosti nabízí: déšť, kaskádu a mlhu. Chromoterapie umožňuje výběr mezi pevným a měnícím se barevným světelným spektrem. Hlavová sprcha může být doplněna nástěnnou kaskádou a regulovatelnými mini-sprchami pro hydromasáž.

Do showroomu


Designová topná tělesa TRIVERO

Koupelnové a designové radiátory Trivero prezentují kousky, které mohou skvěle fungovat také jako plnohodnotný interiérový doplněk. Radiátory vynikají dokonalým a originálním vzhledem, který je zárukou jedinečné a výjimečné originality.

Převratná inovace v technologii a výjimečnost: to je radiátor POLLUX FLAT s možností individuálního designu. Radiátory jsou potaženy hedvábnými grafickými motivy, jež představují vybrané grafické motivy světové úrovně. Mimo připravených motivů si můžete zvolit svůj vlastní vzhled.

Do showroomu


Designové vany KNIEF

Produkty společnosti KNIEF představují současný životní styl. Ve výrobním závodě v Evropě jsou špičkou v kvalitě a v použitých materiálech, včetně technologických postupů. Akrylátové volně stojící vany se všemi nezbytnými doplňky nebo vany se systémem Whirlpool jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími QC normami.

Hlavní předností je prvotřídní zpracování. Tloušťka vany nepřesahuje 50 mm, a tak umožňuje maximální stabilitu v kombinaci s malou váhou. Na výběr je ze široké škály retro a moderních designů.

Do showroomu

© KoupelnyProstějov.cz | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby