Koupelnový nábytek, zrcadla, doplňky

Koupelnový nábytek a doplňky neplní jen designovou roli, ale jsou také funkčním prvkem.


Proč přijít do showroomu

  • Poradíme vám s výběrem a umístěním vzhledem ke správné funkčnosti, ergonomii a umístění elektriky.
  • Nábytek i zrcadla dopravíme až k vám a ručíme, že nebudou poškozené (což je častý problém u internetových prodejců).
  • Na rozdíl od internetových obchodů u nás nebudete mít problém s případnou reklamací.

Co konkrétně hledáte?

  • Skříňky závěsné nebo stojící
  •  Zrcadla jednoduchá, galerky, s osvětlením
  • Doplňky levné z dovozu nebo vyráběné u nás

Design a provedení

  • Nábytek v množství provedení designu i barev
  • Zrcadla v různých rozměrech a tvarech
  • Koupelnové doplňky klasické i designové

Do showroomu


Nežádanější koupelnový nábytek a zrcadla

Umyvadlové skříňky CIRASA

Série CIRASA nabízí zásuvkové skříňky se 2 typy tenkých keramických umyvadel PIEDRA a PRACTICO. Umyvadla PRACTICO mají hloubku pouhých 40 cm, jsou proto vhodná do koupelen menších rozměrů. Skříńky s umyvadlem PIEDRA lze kombinovat se spodní dvířkovou skříňkou. U skříněk s šířkou 70, 80 a 100 cm lze umyvadlo PIEDRA nahradit deskou pro umyvadlo na postavení. Tím vzniká více rozměrových a designových variant. Skříňky jsou dodávány s úchytkami v chromovém provedení, ale lze dokoupit i jiné typy úchytek.

Umyvadlové skříňky NIRONA

Série NIRONA má v  kombinaci s keramickými umyvadly KARE jednoduché, čisté a rovné tvary. Zapuštěné zásuvky v korpusu jsou bezúchytkové, vybavené výsuvy BLUM s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou. Prostor mezi zásuvkami je vyplněn zrcadlovým dekorem, což vytváří zajímavý prostorový efekt. 
Skříňky nabízíme v bílém lesklém provedení a ve 2 dekorech lamina se strukturou dubového dřeva v šířkách 60, 70, 85 a 100 cm. Série je doplněna 2 typy doplňkových vysokých policových skříněk. Skříňku s prádelním košem získáte jednoduchým vyjmutím spodní police u doplňkové skříňky šíře 35 cm a instalací látkového prádelního koše na suchý zip. 

Umyvadlové skříňky ODETTA

Série ODETTA nabízí umyvadlové skříňky v kombinaci se 3 druhy umyvadel . Série je také navržena pro vybraná umyvadla na postavení. Rozměrovou variabilitu umožňuje kombinace umyvadlových a spodních skříňek. Bezúchytkové zásuvky jsou vybaveny výsuvy BLUM s tlumeným dovíráním. Horní zásuvka je bez výřezu pro sifon, čímž se zvyšuje úložná plocha zásuvky. Mezi zásuvkami je hliníková lišta CHANEL v černé nebo bílé barvě. Na přání lze dodat lištu i ve zlaté barvě.
Další možností, jak změnit design nábytku, je použití ocelových podpěrných noh, které jsou v nabídce ve dvou variantách. Široká nabídka moderních dekorů a barev je samozřejmostí.

Umyvadlové skříňky  WAVE

Koupelnový nábytek WAVE  je oblíbený především díky svému umyvadlu z litého mramoru.  Umyvadlová skříňka vyniká vykrojením pro uchopení zásuvek.

V nabídce klasické bílé nebo bílé s boky a čelem mali wenge nebo dub stříbrný.  Zásuvka umyvadlové skříňky obsahuje praktický organizér. V serii je řada doplňkových závěsných skříněk.

Šířka 60-150 cm. V šířce 120 a 150 cm jako dvojumyvadlo.

Z MDF desek a lamina.

Cena: 11 880 Kč (vč. DPH)

Skříňka s umyvadlem ERRA MITRA

Pro sérii MITRA jsou typické minimalistické úchytky ve svislém frézování čela korpusu. Nabízí umyvadlové skříňky, vysoké skříňky i zrcadla. Zrcadla se dají pověsit jak na šířku, tak i na výšku. Umyvadlové skříňky zaujmou velkou úložnou kapacitou a možností výběru 2 nebo 3 zásuvek.

K umyvadlovým skříňkám nabízíme 2 typy umyvadel: keramická umyvadla a umyvadla z litého mramoru o šířkách od 60 do 151 cm, které mění celkové vyznění nábytku. Součástí zásuvek od šíře 80 cm je organizér, umístěný v horní zásuvce. Skříňky jsou ve třech barevných provedeních laku. Bílá, antracit a bordó.

Cena od 11 180 Kč (vč. DPH)

Skříňka s umyvadlem ERRA CROSS

Masivní bukové dřevo mahagonového odstínu mu dodává punc decentního luxusu. Prosklení čelních ploch. Velikou výhodou je nabídka dalších produktů sanitární keramiky ve shodném tvaru jako je umyvadlo, řada Classic má v nabídce WC kombi, závěsné WC i bidet.

Umyvadlové skříňky jsou k dispozici v šířkách 60, 75, 90 a 125 cm a lze je doplnit celou řadou bočních skříněk a zrcadel v obdobném designu.

Cena: od 8 790 Kč (vč. DPH)

Skříňka s umyvadlem ERRA THEIA

Moderní linie skříněk řady THEIA ladí s keramickými umyvadly THALIE nebo ELKE a vytváří spolu zajímavý celek. Skříňky a zásuvky jsou opatřeny elegantní úchytkou a vybaveny tlumeným dovřením. V horní zásuvce umyvadlových skříněk od šíře 80 cm je navíc umístěn organizér. Na výběr je zásuvkové nebo dvířkové provedení umyvadlových skříněk. Nabízejí se ve třech provedních povrchů. Bílá / lakovaná / , borovice rustic a dub stříbrný / dýha /.

Umyvadlové skříňky jsou k dizpozici v šířkách od 50 do 120 cm.

Cena: od 4 490 Kč /vč.DPH/

Další možná řešení …

Zrcadla bez nebo s osvětlením.

V nabídce jsou desítky typů zrcadel. S rámem, bez rámu. S osvětlením, bez osvětlení.

Cena : od 150 Kč

Do showroomu

© KoupelnyProstějov.cz | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby